כבר בהיריון

כבר בהיריון2021-11-10T15:43:37+02:00

את כבר בהיריון. ציפית וחיכית לרגע הזה ועכשיו הזמן לחגוג בגדול!

אבל מה עושים בתחילת ההיריון עם הבחילות, ההקאות ותחושת העייפות המטורפת הזו? ובהמשך, כיצד מתמודדים עם הצרבות, קוצר הנשימה, הורידים ברגליים, כאבי הגב, הסימפיזיוליזיס (דלקת בסחוס שמחבר את שני חלקי האגן מלפנים) והכבדות ההולכת וגדלה של הבטן?

אז חשוב שתדעי, שאמנם כל התופעות שאת חווה הן חלק מההיריון, אבל ניתן להקל מאוד על התסמינים, וביננו, זה המון.. כי איזה כייף יהיה להעביר את היום עם פחות הקאות/בחילות/צרבות/כאבי גב…? להרגיש שאת יכולה להתמודד טוב יותר ולסבול פחות. זיכרי שזה לגמרי אפשרי. ע”י טיפול תחזוקתי שוטף ניתן להקל בצורה משמעותית על התסמינים השונים במהלך ההיריון. וכך לעבור אותו בצורה נעימה יותר, טובה יותר ונינוחה יותר.

גם אם ההיריון שלך תקין לגמרי ואת כלל לא סובלת מהתסמינים האפשריים, גם אז תחזוקה של הגוף (בדומה לרכב שזקוק לטיפול תקופתי) משמעותית לאיזון הגוף בתקופה זו שבה הגוף עובר שינויים רבים וזקוק לתמיכה, וכמובן הכנה של הגוף לקראת הלידה.

הכנה שהיא הכנה גופנית ורגשית היות ולקראת הלידה עצמה יכולים להתחיל פחדים וחששות מכל מה שיכול להתרחש בלידה- ולכן חשוב להתכונן לקראתה ולקבל כלים שיסייעו לך להתמודד עם כל מה שיהיה בלידה עצמה.

בליווי שלי לאורך ההיריון, אני משלבת בכל טיפול בין החלקים הרגשיים והפיזיים

בין הכאבים והתופעות השונות שאת חווה בגוף, לבין המחשבות הפחדים הדאגות שהם חלק בלתי נפרד ממך לאורך ההיריון או לקראת הלידה- פשוט כי החלק הפיזי והרגשי שבנו משפיעים אחד על השני, ולכן חשוב לתת מענה לשניהם.

במידת הצורך, מעבר לטיפולי רפלקסולוגיה ודימיון מודרך, אני משתמשת גם בכלים מעולם ה NLP ולפעמים גם יש צורך בטיפול לעיבוד הלידה הקודמת (אם זו היתה חוויה טראומטית עבורך).

מזמינה אותך לשיחת ייעוץ ללא עלות או מחוייבות ובה נבדוק כיצד ניתן לסייע לך בדרכים טבעיות להגיע למטרה שלך להיות אמא בדרך הכי טובה, מהירה וטבעית.
לתאום שיחת ייעוץ – לחצי כאן או לחיצה על הכפתור הירוק להודעה בוואטסאפ

קארן זסלבסקי- מטפלת NLP רפלקסולוגית
מלווה נשים באתגרי ההיריון והלידה

ליווי הריון
לאיזה תופעות של ההיריון הטיפול שלך יכול לעזור לי2018-06-03T19:11:34+03:00

הטיפול הרפלקסולוגי יודע לתת מענה לקשת רחבה של תסמינים שמלווים אותך במהלך ההיריון החל מבחילות, צרבות, הקאות, טחורים, כאבי גב, ועד סימפיזיוליזיס, ורידים, בצקות ועוד…
כמטפלת ברפלקסולוגיה, בטיפול שלי אני מביאה את הגוף לאיזון/למצב האופטימלי ביותר שלו בכדי שהגוף יעשה את מה שהוא יודע הכי טוב, וזה לטפל בעצמו, לרתום את כוחות הריפוי הטבעיים כדי לרפא את עצמו
.
ולכן, כל סימפטום שאת חווה במהלך ההיריון ניתן להקל עליו דרך איזון הגוף ע"י הרפלקסולוגיה
.

 

מותר בכלל רפלקסולוגיה בתחילת ההיריון2018-06-03T19:58:54+03:00

אין כל סכנה, וניתן לטפל ברפלקסולוגיה מהשלבים המוקדמים ביותר של ההיריון, בתנאי שפונים למטפל/ת שמתמחה בטיפול בנשים בהריון.
חשוב לזכור שהיות ובטרימסטר הראשון מתרחשות הפלות טבעיות (בכ 30% מהמקרים) אם לאישה יש ספק בקשר לטיפול, אני כמטפלת לא רוצה לטפל במצב כזה וממליצה להגיע רק בתחילת הטרימסטר השני.
נשים שמטופלות באופן קבוע, ונכנסות להריון- בדרך כלל לא מפסיקות את הרצף הטיפולי
גם לאחר הכניסה להריון.
בקיצור, זה תלוי בך ובמה שמרגיש לך נכון.

עבור למעלה