כבר בהיריון

כבר בהיריון2019-01-24T16:21:40+02:00

את כבר בהיריון. ציפית וחיכית לרגע הזה ועכשיו הזמן לחגוג בגדול!

אבל מה עושים בתחילת ההיריון עם הבחילות, ההקאות ותחושת העייפות התהומית הזו? ובהמשך, כיצד מתמודדים עם הצרבות, קוצר הנשימה, הורידים ברגליים, כאבי הגב, הסימפיזיוליזיס (דלקת בסחוס שמחבר את שני חלקי האגן מלפנים) והכבדות ההולכת וגדלה של הבטן?

אז חשוב שתדעי, שאמנם כל התופעות שאת חווה הן חלק מההיריון, אבל ניתן להקל על התסמינים, וביננו, זה המון.. כי איזה כייף יהיה להעביר את היום עם פחות הקאות/בחילות/צרבות/כאבי גב…? להרגיש שאת יכולה להתמודד טוב יותר ולסבול פחות. זיכרי שזה לגמרי אפשרי. ע”י טיפול תחזוקתי שוטף ניתן להקל בצורה משמעותית על התסמינים השונים במהלך ההיריון.

גם אם ההיריון שלך תקין לגמרי ואת כלל לא סובלת מהתסמינים האפשריים, גם אז תחזוקה של הגוף (בדומה לרכב שזקוק לטיפול תקופתי) משמעותית לאיזון הגוף בתקופה זו שבה הגוף עובר שינויים רבים וזקוק לתמיכה.

לדעתי, הדבר החשוב ביותר הוא למצוא את סוג הטיפול שאליו הגוף שלך מגיב בצורה הטובה ביותר- וכמובן למצוא מטפל/ת שאת מתחברת אליו/ה.

אז בהצלחה לך יקרה.

 

לאיזה תופעות של ההיריון הטיפול שלך יכול לעזור לי2018-06-03T19:11:34+03:00

הטיפול הרפלקסולוגי יודע לתת מענה לקשת רחבה של תסמינים שמלווים אותך במהלך ההיריון החל מבחילות, צרבות, הקאות, טחורים, כאבי גב, ועד סימפיזיוליזיס, ורידים, בצקות ועוד…
כמטפלת ברפלקסולוגיה, בטיפול שלי אני מביאה את הגוף לאיזון/למצב האופטימלי ביותר שלו בכדי שהגוף יעשה את מה שהוא יודע הכי טוב, וזה לטפל בעצמו, לרתום את כוחות הריפוי הטבעיים כדי לרפא את עצמו
.
ולכן, כל סימפטום שאת חווה במהלך ההיריון ניתן להקל עליו דרך איזון הגוף ע”י הרפלקסולוגיה
.

 

מותר בכלל רפלקסולוגיה בתחילת ההיריון2018-06-03T19:58:54+03:00

אין כל סכנה, וניתן לטפל ברפלקסולוגיה מהשלבים המוקדמים ביותר של ההיריון, בתנאי שפונים למטפל/ת שמתמחה בטיפול בנשים בהריון.
חשוב לזכור שהיות ובטרימסטר הראשון מתרחשות הפלות טבעיות (בכ 30% מהמקרים) אם לאישה יש ספק בקשר לטיפול, אני כמטפלת לא רוצה לטפל במצב כזה וממליצה להגיע רק בתחילת הטרימסטר השני.
נשים שמטופלות באופן קבוע, ונכנסות להריון- בדרך כלל לא מפסיקות את הרצף הטיפולי
גם לאחר הכניסה להריון.
בקיצור, זה תלוי בך ובמה שמרגיש לך נכון.